![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografier 11676059
*
nr 1167 6059
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografier, 3 st, 24x18 - 23x27 cm
Lasse Åberg, född 1940 i Hofors, svensk grafisk designer, målare och filmkonstnär.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 mars 2018
kl 20:13:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/3 11:01:14
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Lasse Ã…berg
Lasse Åberg, född 1940 i Hofors, svensk grafisk designer, målare och filmkonstnär.
Läs mer om Lasse Ã…berg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier lasse åberg litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5041 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. EA-upplaga (Épreuv..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:17
-
5042 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, EA-uppla..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:21
-
5045 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Signerad, färglito..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:22
-
5044 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:52
-
5043 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:05
-
5046 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:32
*
Lasse Ã…berg
Lasse Åberg, född 1940 i Hofors, svensk grafisk designer, målare och filmkonstnär.
Läs mer om Lasse Ã…berg
nr 1167 6059
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografier, 3 st, 24x18 - 23x27 cm
Lasse Åberg, född 1940 i Hofors, svensk grafisk designer, målare och filmkonstnär.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 mars 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/3 11:01:14 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Lasse Ã…berg
Lasse Ã…berg, född 1940 i Hofors, svensk grafisk designer, mÃ¥lare och filmkonstnär.Läs mer om Lasse Ã…berg
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier lasse åberg litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5041 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. EA-upplaga (Épreuv..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:17 -
5042 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, EA-uppla..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:21 -
5045 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Signerad, färglito..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:22
-
5044 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:52 -
5043 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:05 -
5046 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:32